Telefon
WhatsApp
Telegram
İnstagram

Müşteri Görüşleri

Неля Ярошенко
Неля Ярошенко

Медсестра - 08 Mart 2024, 20:30

Esin dents поликлинике большое спасибо за теплый прием ,улыбающихся медсестер,высококвалифицированных докторов.чистейшая поликлиника советую без сомнений обращаться останетесь очень довольны обслуживанием.

Arda Gedik
Arda Gedik

Öğrenci - 26 Şubat 2024, 15:02

"Özel Esin Ağız ve Diş Polikliniği'nde öğrenci olarak aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Klinik, modern ve hijyenik bir ortama sahipti ve hekimlerin uzmanlığı beni çok etkiledi. Ayrıca, öğrencilere özel indirimler sunmaları gerçekten harikaydı. Diş sağlığıma uygun fiyatlarla kaliteli hizmet almak benim için çok önemliydi ve Esin Polikliniği bunu sağladı. Bundan sonra da tercih edeceğim bir adres oldu."

Volkan Kaleli
Volkan Kaleli

Yönetmen - 26 Şubat 2024, 15:00

"Özel Esin Ağız ve Diş Polikliniği'nde aldığım hizmetten son derece memnun kaldım. Hekimlerin ve personelin profesyonelliği, klinikteki hijyenik ortam ve modern ekipmanlar gerçekten etkileyiciydi. Tedavim sırasında bana gösterdikleri ilgi ve samimiyet sayesinde kendimi güvende hissettim. Kliniğin merkezi konumu ve kolay ulaşılabilirliği de büyük bir avantajdı. Kesinlikle herkese tavsiye ederim!"

Onur Şentürk
Onur Şentürk

Yazılımcı - 26 Şubat 2024, 14:58

"Özel Esin Ağız ve Diş Polikliniği'nde tedavi gördüm ve deneyimimden çok memnun kaldım. Personelin samimiyeti ve uzmanlığı gerçekten takdire şayandı. Diş hekimim, tedavimle ilgili detaylı bir şekilde beni bilgilendirdi ve tedavi sürecim boyunca her adımda yanımda oldu. Klinik, son teknoloji ekipmanlarla donatılmıştı ve temizliği konusunda hiçbir şüpheye yer yoktu. Tedavim sonucunda elde ettiğim sonuçtan çok memnunum. Özel Esin Ağız ve Diş Polikliniği'ni herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim."

Ayşe yasemin açıkgöz
Ayşe yasemin açıkgöz

Mühendis - 15 Ağustos 2023, 15:38

Hijyen ve güleryüz üst seviyede herşey için teşekkür ederim

5 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

Siz de Yorum Bırakın